obrazok zahlavie

Spotrebiteľská súťaž slovenských mliečnych výrobkov skončila

Veľká spotrebiteľská súťaž Slovenskej mliečnej rodiny so slovenskými mliečnymi výrobkami sa pred niekoľkými týždňami skončila. Sme radi, že sa medzi vami tešila veľkej obľube a veríme, že ste si počas nej užili veľa zábavy.

Naša súťaž, v ktorej ste za nákup slovenských mliečnych výrobkov mohli získať rôzne ceny, trvala 13 mesiacov. V jej rámci sme losovali pravidelné výhry. Každý mesiac sme rozdali 50 tričiek, jeden šťastlivec získal štýlovú retro chladničku a iný zase moderný tablet. Spolu sme tak podarovali 13 retro chladničiek, 13 tabletov a 650 tričiek.

Do súťaže sa spolu zapojilo vyše 5000 súťažiacich, ktorí zaregistrovali viac ako 170 000 EAN kódov slovenských mliečnych výrobkov. Všetci súťažiaci boli zaradení do zlosovania, ktoré malo určiť výhercu hlavnej ceny - úžasného automobilu Volkswagen UP! Jeho šťastnou výherkyňou sa stala pani Mária Budošová z Partizánskeho, ktorú výhra prekvapila a mala z neho veľkú radosť. Auto sme jej osobne odovzdali so želaním šťastného užívania. 


Pani Márii blahoželáme a všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili, ďakujeme. Veríme, že aj naďalej zostanete fanúšikmi kvalitných a tradičných slovenských mliečnych výrobkov.

Kúpou slovenských mliečnych výrobkov podporíte slovenských prvovýrobcov a spracovateľov mlieka.