obrazok zahlavie

Kampaň Slovenská mliečna rodina

Slovenskí prvovýrobcovia a spracovatelia mlieka spojili svoje sily a vytvorili Mliečny fond, aby v záujme zdravej výživy podporili spotrebu mlieka a mliečnych výrobkov, ktorá je na Slovensku veľmi nízka. Teraz prichádza Mliečny fond s kampaňou na podporu spotreby slovenského mlieka a mliečnych výrobkov. Cieľom kampane je pomôcť zákazníkom rozpoznať pri nákupe slovenské mliečne výrobky.

Kampaň pod názvom „Slovenská mliečna rodina“ sa začína od mája 2015 a zapojiť sa môžu všetci spotrebitelia, ktorí nakupujú slovenské mliečne výrobky.


Podporte aj Vy slovenských prvovýrobcov a spracovateľov mlieka kúpou našich slovenských mliečnych výrobkov, ktoré sú zárukou kvality a tradície. Vyberte si mliečne výrobky, na ktoré ste zvyknutí a aby ste mali istotu, že sú slovenské, hľadajte oválny znak so skratkou SK - práve ten je symbolom slovenského výrobku! 

Vypočujte si rádio spot kampane


A najmä - nezabudnite sa zapojiť do súťaže!

Pripravili sme pre vás množstvo zaujímavých cien. Po kúpe slovenských mliečnych výrobkov môžete za 5 rôznych EAN kódov slovenských mliečnych výrobkov hrať každý mesiac o skvelé ceny: štýlovú chladničku, tablet a tričká. Tým, že sa zapojíte, budete navyše zaradení do záverečnej hry o hlavnú cenu: atraktívne auto Volkswagen Up!

Chceme potešiť aj tých, ktorí potrebujú našu a Vašu pomoc - ak sa zapojíte, na Váš podnet každý mesiac darujeme mliečne raňajky tým, ktorí sú odkázaní na pomoc iných.

Viac o organizátorovi a o kampani sa dozviete tu www.slovenskemlieko.sk/nasa-iniciativa

Zaujímavé a informačné články o mlieku a mliečnych výrobkoch nájdete tu www.slovenskemlieko.sk/o-mlieku