obrazok zahlavie

Výroba mliekarenských výrobkov

Výroba syra NivaKým sa syr Niva dostane ku koncovému konzumentovi, čaká ho dlhý precízny proces výroby, kontroly a dozrievania.

Výroba tradičného maslaPrevedieme vás cestou masla od odberu vzorky z dovezeného mlieka až po skladovanie hotového masla pripraveného na expedíciu.

Výroba parenícParenica je tradičný výrobok, no jeho výroba je až prekvapivo moderná. Vďaka tomu spĺňajú parenice všetky nároky na ich kvalitu.

Výroba pološtiepkuPrvé kroky výroby pološtiepkov sú podobné s výrobou pareníc. Samozrejmosťou je aj v tomto prípade základný prvok – kvalitné surové kravské mlieko.

Výroba smotanového jogurtu s príchuťouJeden z najobľúbenejších slovenských mliečnych výrobkov vzniká a je balený za prísnych podmienok , vďaka čomu je taký chutný a čerstvý.

Výroba syra EidamAby bol syr Eidam taký, aký ho máme radi, musíme si po jeho výrobe počkať dva týždne, kým dozreje. Pozrite si, čo všetko tomu ešte predchádza.

Výroba tvarohuČi ide o tvaroh mäkký, tučný alebo vanilkový, jeho výroba prebieha pod dohľadom skúsených odborníkov za pomoci moderných technológií.